Morpheus Teknoloji
Up

Temas - Android (v3.1.19)

Temas - Android (v3.1.19)
Temas_3.1.19_20150910.apk
File Size:
16.02 MB
Version:
3.1.19
Date:
09 March 2015

Android için yükleyiniz

 

License Agreement

Kullanıcı Sözleşmesi

 

Anlaşma Kapsamı

Bu anlaşma, Çocuk Güvenlik Cihazı (ürün) ve birlikte sağlanan servisin kullanımı, uygulamanın indirilmesi, çogaltılması ve kullanımı ile ilgili olarak satın alan kişi (bundan böyle ALICI olarak anılacaktır) ile Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. arasındaki hak ve sorumlulukları düzenlemek amacı ile oluşturulmuştur.

 

Hizmet Hakkında

2.1. Hizmet İçeriği

İçerik Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. nin sağladığı çocuk güvenlik cihazı ve takibini sağlayan konum bulma servisinden oluşmaktadır. Hizmet ile birlikte sağlanan kol saati ve akıllı telefon uygulaması ayrılmaz bir bütündür.

 

2.2. Hizmet Formu

2.2.1. Firmamız ALICI’ya hizmeti kullanabilmesi için Android ve IOS işletim sistemli telefonlarda kullanılmak üzere bir uygulama sağlamaktadır. Ürünün tüm özelliklerinden yararlanabilmek için uygulamayı çalıştırabileceğiniz uyumlu bir akıllı telefon sahibi olmanız gerekmektedir. Uygulamayı kurmak ve çalıştırmaktan ALICI sorumludur. Akıllı telefonun uygulamayı herhangi bir sebeple çalıştırmaması (uyumlu olmaması) durumundan doğacak problemlerin çözümü ALICI’ya aittir.

2.2.2. Uygulamanın birden fazla sürümünün sağlanması durumunda doğru sürümün kurulması ALICI’nın sorumlulugundadır.

 

2.3. Hizmet İzin Kapsamı

2.3.1. Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. ürün ile birlikte uygulamanın kullanımı için ALICI’ya kişisel izin sağlamaktadır. Uygulamanın ürün dışında ticari veya ticari olmayan şekilde izinsiz kullanımı yasal değildir.

2.3.2. ALICI, uygulamayı sadece yedek alma amaçlı cogaltabilir. Alınan yedek, uygulamanın tüm telif hakkı bilgilerini içermelidir.

2.3.3. Bu sözleşmede açıkça yer verilmeyen tüm diğer konu ve haklar  yazılı izin alınmadığı müddetçe  Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. ne aittir.

 

Uygulamaya Erişim

3.1. Uygulama, Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. nin resmi internet sitesinden veya firmamızın dağıtım için uygun gördüğü diğer kanallardan temin edilebilir.

3.2. Uygulamanın Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti.  tarafından yetkilendirilmemiş bir kaynak tarafndan elde edilmesi durumunda firmamız uygulama ve servisin olağan kullanımını garanti etmez ve kayıplarınızdan  sorumluluk değildir.

 

Uygulamanın Kurulumu ve Kaldırılması

4.1. Uygulamanın farklı akıllı telefonlar için birden fazla sürümü bulunabilir, ALICI cihazı için uygun sürümü yüklediğinizden emin olmalıdır.

4.2. ALICI, uygulamayı indirdikten sonra, kullandığı akıllı telefona uygun yükleme prosedürünü takip etmelidir. Firmamız ALICI’ya yardımcı olmak için resmi internet sitesinde iki işletim sistemi için yönergeler içeren birer video bulundurmaktadır. Bununla birlikte kurulumun telefona uygun şekilde yapılması alıcının sorumlulugundadır.

4.3. Daha iyi hizmet vermek amacı ile Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. ALICI’ya bu uygulama dışında uygulamaların kurulum ve kullanımını önerebilir. Bu tip önerilere uymak veya uymamak ALICI’nın tercihidir.

4.4. ALICI, uygulamaya ihtiyacı kalmadığında veya yeni bir sürümü yüklemek amacı ile uygulamanın kurulumunu telefonundan kaldırabilir.

 

Yazılım Güncelleme

5.1. Kullanıcı deneyimini ve hizmet kalitesini geliştirmek amacı ile firmamız uygulamayı güncelleyebilir. Bu güncellemeler yazılım yenileme , fonksiyonel değişiklik formlarında olabilir.

5.2. Hizmetin güvenliği ve uygulama işlevleri arasındaki tutarlılığı sağlamak amacı ile Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. önceden  belirtmeden uygulamada değişiklik yapma ve belli işlevlere kısıtlama getirme hakkını  saklı tutar.

5.3. Yeni bir sürüm yayımlandıktan sonra, eski sürüm doğru şekilde çalışmayabilir. ALICI, akıllı telefonuna güncel sürümün yüklü olmasından sorumludur. Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. uygulamanın eski sürümlerinin kullanılabilirliğini garanti etmez.

 

Kullanıcılara Ait Kişisel Bilgiler Korunması

6.1. ALICI ve uygun gördüğü diğer kullanıcıların kişisel bilgilerinin korunması Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. nin vazgeçilmez temel ilkesidir. Firmamız, kullanıcıların kişisel bilgilerini korumak için makul tedbirler alacaktır. Yasal zorunluluklar dışında, Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. LTD kullanıcıların onayı olmadan üçüncü şahıslara kişisel bilgileri açıklamaz.

6.2. Hizmetin tüm işlevlerinin düzgün kullanımı için kayıt aşamasında ALICI, kendisinin ve aile bireylerinin telefon numaraları gibi bilgileri doğru şekilde sağlaması gerekecektir.

6.3. Genellikle kayıt esnasında verilen bilgileri ALICI istediği zaman güncelleyebilir.

6.4. Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. kişisel bilgileri korumak amacı ile bilgilerin kaydedilmesini, kullanılmasını ve ALICI’nın onayı olmadan paylaşılmasını engellemek için çeşitli güvenlik teknolojilerinden faydalanacaktır.

 

Hak ve Yükümlülükleri Ana Cümleleri

7.1. Hesap Kullanımı

7.1.1. ALICI’nın, bu anlaşmadan faydalanabilmek için öncelikle firmamız sunucularında bir hesap kaydı oluşturması gerekmektedir. Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti.  ihtiyaca göre kayıt ve bağlanma şeklini değiştirme hakkına sahiptir.

7.1.2. Hesap kaydı oluşturan kişiler hesabın sahibi olmakla birlikte hesap bilgilerini ve şifrelerini güvenli bir şekilde korumakla yükümlüdür.. Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti.  hesap bilgilerinin güvenli tutulmamasının doğuracağı sorunlardan sorumlu tutulamaz.

7.1.3. ALICI ve uygun gördüğü diğer kullanıcılar, hesabın güvenliğini temin eder ve bu hesapla yapılacak, ürün/uygulama ile ilgili veya değil tüm işlemlerden sorumludur. ALICI ve diğer kullanıcılar kayıt sırasında, hesap bilgilerini başkaları ile paylaşmayacağını kabul eder . Hesabın başka birisi tarafından kullanıldığı konusunda şüphe olması durumunda şifre değiştirme prosedürü ile tekrar güvenliğini sağlamayı taahhüt eder.

 

7.2. Kullanıcıların Dikkatine

7.2.1. ALICI ve uygun  gördüğü diğer kullanıcılar, ürünün işlevleri için uygulamanın mobil data servislerini ve/veya internet bağlantılarını, bant genişliği ve kotalarını kullanacağını bilmeli ve kabul etmelidir. Kullanıcılar, tercih etmedikleri ücretlendirmelere maruz kalmamak için  gerekli aksiyonları almak ile yükümlüdür. Ayrıca uygulama, telefonun işlemci gücünden de faydalanacak olup bu durum bazı akıllı telefonlarda belli bir oranda yavaşlama ve pil tüketimine sebep olabilir.

7.2.2. Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti.  hizmetin kullanımı sırasında oluşabilecek hatalar ile ALICI ‘ya ve diğer kullanıcılara ait verilerin silinmesi veya saklanması ile ilgili sorumlu tutulamaz.

7.2.3. Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. sunucularında tutulan verinin azami saklanma ve sağlanma süresini ve buna bağlı depolama alanını  belirleme hakkına sahiptir.

7.2.4. Hizmet ve uygulamanın kullanımı sırasında ALICI ve diğer kullanıcılar aşağıdaki maddelerde belirtilen fakat bunlarla sınırlı olmayan  riskleri kabul eder.

7.2.4.1. Engellenemez sebeplerle yaşanabilecek kişisel bilgilerin kaybı veya açığa çıkması

7.2.4.2. Doğru yazılım sürümünün secilmemesinden kaynaklanan zarar ve problemler

7.2.4.3. Stabil olmayan ya da düşük band genişliğine sahip mobil /kablosuz erişim sebebi ile başarısız oturum açma, yavaşlık problemleri

 

7.3. Ana Hizmet Maddeleri

7.3.1. Ürün ve uygulamanın sağladığı konum bilgisi çeşitli teknolojilerden faydalanılarak oluşturulmaktadır. Bu teknolojiler Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. nin ürün ve uygulamasının dışında bulunan üçüncü partilerin ekipmanlarına dayanmaktadır (uydu, mobil sebeke, baz istasyonları,internet erişimi). Bu teknolojilerle oluşturulan konum bilgisi kullanılan teknolojinin limitleri kapsamında belli sapmalar ile kullanıcıya iletilmektedir. Herhangi bir koşulda veya ortamda kesinlik taahhüt edilmediği gibi söz konusu sistemlerde oluşabilecek problemler sebebi ile konum bilgisi sağlanamadığı veya eksik sağlandığı durumlar gerçekleşebilir. ALICI ve diğer kullanıcılar bu hizmeti söz konusu kapsamda konum bilgisini olabildiğinde dogru kullanıcıya ulaştırmayı hedeflediğini bununla birlikte kesin ve her zaman sonuç verecek bir çözüm olmadığını kabul eder. 

7.3.2 Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. çocuklara ulaşmayı ve takip etmeyi kolaylaştıracak bir ürün sağlamaktadır. Ancak bu ürün, çocukların güvenliğini taahhüt etmez. Çocukların güvenli bir ortamda, kontrol altında bulunması için bu üründen bağımsız her türlü tedbiri almak ALICI’nın sorumluluğundadır.

7.3.3. Arama ve acil arama işlevlerinin aşağıda örnekleri bulunan fakat bununla sınırlı olmayan nedenlerle çalışmadığı durumlar olabilir Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti.  bu durumlardan sorumlu tutulamaz. Bunun gibi durumlar için ALICI ek güvenlik önlemlerini almakla yükümlüdür.

  • mobil şebekedeki arızalar,
  •  sinyal seviyesinin düşmesi,
  • sim kart ile saat arasındaki bağlantının stabil olmaması,
  • sim kartı ile ilgili diğer sorunlar
  • hattınızın borcundan dolayısı kapalı bulunması vb.

7.3.4. Ürünün ortam dinleme özelliği ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (Tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen ALICI’ya aittir. Bu tür uygulamalar ile şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti.  sorumlu tutulamaz. ALICI, ürünü alıp kullanmaya başladığı andan itibaren  bu şartları kabul etmiş sayılır.

 7.3.5. Uygulama, ALICI ve diğer kullanıcılara gösterdiği harita ve konum bulma özellikleri için üçüncü parti harita sağlayıcılardan faydalanmaktadır. Harita sağlayıcıların hizmetindeki aksama veya gerçekleştirecekleri değişiklikler neticesinde ürünün söz konusu işlevlerinde hatalar, kesintiler meydana gelebilir. Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti.  bu durumlardan sorumlu tutulamaz.

 7.3.6. Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti., ALICI’nın satın almış olduğu ürün ile birlikte ücretsiz olarak sağladığı konum bulma servisini ve altyapı hizmetlerini ürün alım tarihinden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak vermeyi taahhüt eder. Bu süre sonunda konum bulma servisleri ve altyapı hizmetleri için ücret isteme hakkını saklı tutar.

  

7.4. Ürün ve Üçüncü Parti Hizmet.

7.4.1. Ürün ve hizmetin kullanımının sağlanması için ALICI ve diğer kullanıcıların hizmet aldığı üçüncü partiler kendi sorumluluk alanlarında hizmetin devamlılığı için üzerlerine düşeni yapmalıdırlar. Kullanıcı bu partiler ile ilave bir sözleşme yapıyor ise bu sözleşmenin gereklerini yerine getirmelidir.

7.4.2. Yazılımı kullanırken veya firmamızdan hizmet alırken ALICI ve diğer kullanıcılar, üçüncü partinin sağladığı sonuçları alıyor olabilir Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti.  üçüncü partiden alınan hizmet veya içeriğin  güvenliği, dogruluğu ve verimliliği ile ilgili taahhütte bulunamaz.

 

Davranış Kuralları

8.1. Uygulama ve ürünün kullanımı esnasında aşağıdaki davranışlar yasaklanmıştır.

8.1.1. Bu yazılım veya kopya üzerinde telif hakkı bilgilerinin silinmesi

8.1.2. Yazılımı tersine mühendislik yöntemleri ile geri derleme ya da diğer yollarla kaynak koduna ulaşmak.

8.1.3. Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti., fikri mülkiyet haklarına sahip olduğu içeriğin, kullanılması,kiralanması, kopyalanması, değiştirilmesi, tekrar oluşturulması veya yayınlanması

8.1.4. Ürün, yazılım ve sunucu arsaında kullanılan verinin kopyalama, ekleme, silme veya değiştirilmesi

8.1.5. Yazılımın ve ürünün işlevlerini değiştirecek şekilde kullanılması ve yayınlanması

8.1.6. Morpheus Teknoloji Dış Ticaret Ltd. Şti. tarafından onaylanmamış üçüncü parti yazılımlar veya ürünler ile birlikte kullanımı

 

I agree to the terms listed above
 
 
Powered by Phoca Download