Morpheus Teknoloji
Bu bölüm, ürünümüz Çocuk Güvenlik Saati ile ilgili olarak aldığımız sorular ile derlenmiş, merak edilen bilgileri içermektedir. Eğer sorunuz ile ilgili yanıta ulaşamazsanız lütfen iletişim formumuz aracılığı ile ya da doğrudan This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresimize e-posta göndererek soru sormaktan çekinmeyin.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürünümüz Ağustos 2015’ten beri satıştadır.
Ürün fiyatımız 530 TL'dir, cocuktakip.sahibinden.com sayfası üzerinden 3,6,9 Taksit seçeneğiyle vade farkı olmadan GET(Güvenli E-Ticaret) güvencesi ile satın alabilirsiniz !
Ürünümüz 4-12 yaş çocukların kullanımı için uygundur.
Ürünümüzü http://www.morpheus.com.tr/urun_satis.html linkindeki sipariş formunu doldurarak(banka havalesi yoluyla) ya da http://cocuktakip.sahibinden.com/ sayfamızdan taksitle satın alabilirsiniz.
Sahibinden.com üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizde biz ancak ürün size ulaşıp sizden teyit alındıktan sonra ödemeyi alabiliriz.
İşinizi elimizden geldiğince kolaylaştırdık. Ürünün kurulumu ile ilgili videolarımız sitemizde "Kurulum" başlığı altında bulunmaktadır. Aynı bölümde bulunan "Kullanım Kılavuzumuz" ise kullanım ile ilgili bilgileri edinebileceğiniz, ürünün kutusunda da yeralan kitapçığımızdır. Takıldığınız her konuda bizlere This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresinden mail atabilirsiniz ya da 08502166774 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Unutmayın, biz her zaman yanınızdayız.
Hayır. Alımınızdan itibaren iki yıl süre ile bu hizmet için hiç bir ücret ödemeyeceksiniz.
Saat üzerindeki USB girişinden telefon gibi kendi şarj adaptörü ile şarj edilmektedir.
Ürünümüz tüm Türk GSM operatörleri ile çalışmaktadır.
Cihaz ile birlikte micro SIM kartı kullanılması gerekmektedir. Türkiye'de hizmet veren GSM operatörlerinden temin edeceğiniz hattınızda ses, sms ve internet paketi bulunması yeterlidir. Standart bir kullanım için internet paketinin 100MB olması tavsiye edilmektedir.
Ürün, üretim hatalarına karşın 2 yıl garanti ile satılmaktadır.
Ürün, çocuk sağlığı gözönünde bulundurularak, Avrupa standartlarına uygun malzemeden üretilmiş olup minimum SAR değerleri ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünün Avrupa standartlarına uygunluğu internet sitemizde kopyası bulunan CE sertifikası ile Alman Phoneix Testlab firması tarafından onaylanmıştır.