weepay ile güvenli ödeme

Morpheus™ Ring (Penis Halkası) Takma Aparatı

Morpheus™ Vakum ereksiyon cihazları için geliştirilmiş ring (penis halkası) takma aparatı, penis halkasının tüpe takılma işlemini çok kolay bir hale getirir.

2 Yıl garanti ve Kargo Dahil

700,00 Kdv Dahil

Stokta

Tahmini Kargoya Teslim: 1-2 gün içinde

Açıklama

Morpheus™ Vakum ereksiyon cihazları için penis halkası (ring) yükleyici aparatı, penis halkasını (diğer bilinen adı ile daraltma halkası)  Morpheus™ tüpüne rahat takabilmek için geliştirilmiş işlevsel bir parçadır.

Penis Halkası (Ereksiyon Halkası) kullanmak, ereksiyon kaybı ve sert kalma sorununu ortadan kaldırır.

Ereksiyonu sabit tutmak için geliştirilen Morpheus™ Ring (Penis Halkası)

Morpheus™ Ring, penis köküne kolayca takılır ve penis basıncını kontrol eder, böylece siz istediğiniz zaman (maksimum 30 dakika) cinsel birleşimi sonlandırabilirsiniz. (bir prezervatif takmaktan daha kolaydır) İlaç kullanmak ya da yan etkileri ile uğraşmak zorunda kalmadan, sadece güvenli ve kusursuz bir deneyim yaşatır.

Ring ( Penis Halkası, Daraltma Halkası veya Ereksiyon Halkası) Vakum ereksiyon işlemi yapılmadan önce tüpün ağzına takılmalıdır ardından vakumlama yapılıp (ereksiyon gerçekleşir) penis halkası tüpün ağzından penis köküne indirilerek ereksiyonun kalıcı hale gelmesi sağlanır. Eğer sertleşme harici ereksiyon kaybınız varsa veya erken boşalma sorunlarınız varsa Morpheus™ Ring (penis halkası) kullanmak, bu problemi ortadan kaldıracaktır.
Şu an incelemiş olduğunuz ring (penis halkası) yükleyici aparat, cihazı kullanmaya başlamadan önce halkanın tüpe çok rahat bir şekilde takılmasını sağlamaktadır. Kullanımı ile ilgili detayları aşağıda görebilir veya kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.


Not: Morpheus™ Ring yükleyici aparat, Morpheus™ Elektronik veya Manuel cihaz satın alımında paket içeriğinde gelmektedir. Aparatı kaybeden veya yedek parça olarak satın almak isteyen müşterilerimiz için satışa sunulmuştur.

 

Ek bilgi

Marka

Morpheus™

Menşei

Amerika Birleşik Devletleri

Geliştiren

Amerikalı ürolojist Kambiz Tajkarimi M.D.

Renk

Beyaz + Morpheus Logolu

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.